Vlaggen, banners, lopers
Een vlag hoeft niet persé aan de vlaggenmast, je kunt deze ook voor het raam hangen, aan het balkon of in de heg. Ook leuk is om de vlag tussen 2 stokken in de tuin neer te zetten.
Wil je nog groter, dan is een banner wat voor jou. Deze zijn langer en perfect voor aan het hek, boven de toegangspoort, etc.
Zit er geen geschikte vlag of banner voor je tussen? Een huldebord is een goed alternatief. We hebben huldeborden voor buiten en binnen. Tip: beplak een deurbord met doorzichtig plastic als je deze buiten wil hangen.
Laat de gasten als echte VIPS aankomen met een loper. Met dubbelzijdig plakband plak je deze aan de vloer vast. En als je dan toch buiten bezig bent, hang bijpassende vlaggetjes en ballonnen erbij om de hele buurt te laten weten dat er wat gevierd wordt.
Bezig met laden...